Mieszkowicka Majówka 2019

 

Majówka to czas przede wszystkim odpoczynku, relaksu. Taki czas dla mieszkańców przygotował Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Mieszkowicach. 1 maja na Placu Wolności w Mieszkowicach mogliśmy zatrzymać się od codziennych obowiązków, słuchać wspaniałych utworów w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych a dzieci mogły wyszaleć się na zamkach dmuchanych. W pierwszej godzinie naszej Majówki w tzw. Godzinie z mikrofonem na scenie wystąpili wokaliści: Ala, Ania, Paweł, Oliwia, Nikola, Kamila, Kacper, Maksymilian, Magda, Michalina, Natalia, Sara, Anastazja, Natalia. Po nich na scenie zaprezentował się premierowy duet pań: Bogusia i Rysia. Z prawie godzinnymi programami wystąpiły zespoły Dobrawa oraz Niespodzianka. Na zakończenie majówki wystąpił zespół Składak.

Niestety ze względów zdrowotnych nie wystąpiły zespoły Szczęśliwy Traf oraz Herbata Blues. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie będziemy mogli zaprezentować Państwu umiejętności muzyczne obu tych zespołów.

Składamy gorące podziękowania panom Jarosławowi i Sławomirowi za w pełni profesjonalną obsługę nagłośnienia, wszystkim występującym i ich instruktorom za perfekcyjnie przygotowane koncerty a paniom z Mieszkowickiego Koła Gospodyń i Zarządu Osiedla w Mieszkowicach za pyszne ciasta.

FOTORELACJA-wydarzenia

 

 
-->