Koncert piosenki francuskiej ZAPRASZAMY

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Mieszkowicach

serdecznie zaprasza

na koncert klasyki piosenki francuskiej p.t

"Yaga Kowalik w repertuarze ...PIAF GRECO AZNAVOUR ".

18 października 2019 roku, godz.18.00

Koncert ten to prezentacja przez artystkę największych przebojów z repertuaru niezwykłych osobowości estrady francuskiej takich jak: Edith Piaf, Juliette Greco czy Charles Aznavour.

Yaga Kowalik związana jest artystycznie z Francją gdzie artystka nagrała płytę, którą słuchacze mają możliwość nabyć przy okazji koncertu.

Na scenie obok wokalistki występuje rewelacyjny akordeonista po Konserwatorium w Kijowie Walentyn Dubrowskij.

Brawurowa interpretacja piosenek, świetna oprawa muzyczna koncertu (koprodukcja polsko- francuska) oraz gra akordeonisty "przenoszą" słuchaczy w świat paryskiej, artystycznej bohemy i zapewniają przeżycie niezapomnianych chwil.
Koncert jest prezentacją najpiękniejszych i najbardziej znanych piosenek z repertuaru trójki niezwykłych interpretatorów estrady francuskiej. W koncercie pojawiają się także piosenki polskie.

Yaga Kowalik – absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatka licznych festiwali piosenki. W latach 90 wyjeżdża na stypendium piosenkarskie do Paryża. Uczęszcza do prestiżowego „Conserwatoire Mobel” prowadzonego przez Alice Dona. W Paryżu poznaje kompozytora Norberta Chiche. Wynikiem współpracy z nim jest nagranie we Francji teledysku do piosenki pt. „Cracovie”, udział w targach płytowych MIDEM w Cannes a także występ na międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie.

Zapraszamy do MGOK Mieszkowice

Koncert płatny tylko 25 zł od osoby / bilety już w sprzedaży

 

 
-->